2009 2010 2011 2012 2013




New Year's Eve Indy Supershow 2009


December 31, 2009 in Tokyo, Japan
Korakuen Hall drawing 2,010
  1. Kazuki Hashimoto (Big Japan), Takao Soma (DDT), & Ryuichi Sekine (K-Dojo), beat Craig Classic (Big Japan), Sasaki and Gabbana (DDT), & Kim Nam Seok (K-Dojo) (8:53) when Sekine pinned Seok.

  2. DDT: Masa Takanashi beat Antonio Honda (8:07).

  3. Big Japan: Yuji Okabayashi & Takumi Tsukamoto beat Atsushi Ohashi & Ryuichi Kawakami (11:23) when Okabayashi pinned Kawakami.

  4. K-Dojo: Taishi Takizawa & Randy Takuya beat Kunio Toshima & Psycho, Yoshiya & Yuu Yamagata, and Boso Boy Raito & Kaji Tomato (4:58) in an "elimination" match.
    • Psycho pinned Takuya (1:55).
    • Yoshiya pinned Tomato (2:40).
    • Yakizawa pinned Raito (4:58).

  5. Great Kojika (Big Japan), Mighty Inoue (retired), Tiger Toguchi (retired), Goro Tsurumi (retired), & Gran Hamada (freelance) beat Taka Michinoku (K-Dojo), Abdullah Kobayashi (Big Japan), Sanshiro Takagi (DDT), Mens Teioh (Big Japan), & Poison Sawada Julie (DDT) (14:30). Kojika was the sole survivor.
    • Tsurumi eliminated Teioh (5:38).
    • Michinoku pinned Tsurumi (5:44).
    • Toguchi and Sawada eliminated each other (10:34).
    • Michinoku eliminated Hamada (10:50).
    • Inoue pinned Kobayashi (11:30).
    • Michinoku pinned Inoue (11:34).
    • Kojika eliminated Takagi (14:25).
    • Kojika pinned Michinoku (14:30).

  6. DDT: Danshoku Dino beat Kota Ibushi, Kenny Omega, and Michael Nakazawa (13:07) in a "four way falls count anywhere thunder fire street fight" match when he pinned Nakazawa.

  7. K-Dojo: Saburo Inematsu, Shiori Asahi, & Miyawaki beat Kengo Mashimo, Daigoro Kashiwa, & Hiro Tonai (13:19) when Inematsu pinned Tonai.

  8. Big Japan: Ryuji Ito, Shadow WX, & Jaki Numazawa beat Takashi Sasaki, Jun Kasai, & The Winger and Yuko Miyamoto, Masashi Takeda, & Isami Kodaka (10:57) in a "three way light tube death" match when Ito pinned Isami.

  9. Yoshihito Sasaki (Big Japan), Shuji Ishikawa (DDT), & Yuji Hino (K-Dojo) beat Daisuke Sekimoto (Big Japan), Kudo (DDT), & Kazma (K-Dojo) (21:30) when Ishikawa pinned Sekimoto.

  10. Jun Kasai won a "battle royal" (85:12). Also in the match were: Dark Miyako Man, Yukihiro Abe, Kaji Tomato, Oriental Dragon (Ryuji Ito), Masked Holstein, Western Tiger (Takashi Sasaki), Tanomusaku Toba, Taishi Takizawa, Jaki Numazawa, Kankuro Hoshino, Bambi, Chou-un Shiryu, Kim Nam Seok, Brahman Shu, Masashi Takeda, Kunio Toshima, Miyako Man, Takumi Tsukamoto, A. Yazawa (Antonio Honda), Great Kojika, Kazuki Hashimoto, Francesco Togo, Sanshiro Takagi, The Winger, Handsome Joe, Kashiwa Megane, Poison Sawada Julie, Aku-kun, Qiball Man, Hiro Tonai, Psycho, Shadow WX, Shining Tiger (Jaki Numazawa), Antonio Honda, Ryuji Ito, Daisuke Sekimoto, Mens Teioh, Mikami, Gota Ihashi, Daikokubo Benkei, Madness Dragon (Shinya Ishikawa), Kudo, Shiori Asahi, Kota Ibushi, Mobara Star Festival, Shuji Ishikawa, Toru Owashi, Miyawaki, Randy Takuya, Shining Tiger Big Buddy (Yuji Okabayashi), Ken Ohka, Yasu Urano, Brahman Kei, Craig Classic, Taro Peanut, Tomokazu Taniguchi, Buta Gunso (Abdullah Kobayashi), Reconstruction Snake Human Jakaider (Poison Sawada Julie), Michael Nakazawa, Yoshihito Sasaki, Ryuichi Sekine, Yotsukaida, Keisuke Ishii, Masa Takanashi, Sasaki and Gabbana, Ryuichi Kawakami, Yuichi Taniguchi, Kazma, Yuji Hino, Pierre Saionji (Kankuro Hoshino), Yuji Okabayashi, Yuko Miyamoto, Shawn Michaels (Antonio Honda), Taka Michinoku, Yoshiya, Madness Tiger, Tajiri, Masada, Atsuo Sawada, Sanshiro Takagi Binnsenn Bun, Globo Mask, Satoru, O.K. Revolution (Ken Ohka), Kobe Megane, Yoshihiko, Abdullah Kobayashi, Yuu Yamagata, Kenny Omega, Yuki, Toru Momowashi (Toru Owashi), Marines Mask, Hardcore Kid Kojiro, Pepe Michinoku (Taka Michinoku), Takashi Sasaki, Dick Togo, Daisuke Sasaki, Tomomitsu Matsunaga, London Kid, Kengo Mashimo, Atsushi Ohashi, Yuichi, Takao Soma, Boso Boy Raito, Isami Kodaka, Daigoro Kashiwa, Danshoku Dino, and Great Kirara.
Return to top of page









New Year's Eve Indy Supershow 2010


December 31, 2010 in Tokyo, Japan
Korakuen Hall drawing 2,011
  1. Kaori Yoneyama (JWP) & Sayaka Obihiro (Ice Ribbon) beat Hikaru Shida & Tsukasa Fujimoto (Team Ice Ribbon) (9:35) when Obihiro pinned Shida.

  2. Hikari Minami, Riho, & Tsukushi (Team Ice Ribbon) beat Bambi (K-Dojo), Makoto (Ice Ribbon), & Hamuko Hoshi (Ice Ribbon) (9:29) when Riho pinned Hoshi.

  3. Ryuichi Sekine (K-Dojo), Takumi Tsukamoto (Big Japan), & Takao Soma (DDT) beat Hiroo Tsumaki, Akihito, & Tatsuhiko Yoshino (Team Union Pro) (8:52) when Tsukamoto pinned Tsumaki.

  4. Command Bolshoi (JWP) pinned Sanshiro Takagi (Union Pro) (1:33).

  5. Taka Michinoku (K-Dojo) beat Takashi Sasaki (Freedoms) (3:00).

  6. Yuki Ishikawa (Battlarts) beat Kana (freelance) (3:00).

  7. Great Kojika (Big Japan) pinned Guts Ishijima (Guts World) (1:48).

  8. Command Bolshoi pinned Taka Michinoku (2:07).

  9. Great Kojika beat Yuki Ishikawa (3:00).

  10. Command Bolshoi beat Great Kojika (3:00) to win the Three Minute Tournament.

  11. Ryuji Ito (Big Japan), Abdullah Kobayashi (Big Japan), & Saburo Inematsu (K-Dojo) beat Masashi Takeda (E-Style), Isami Kodaka (Union Pro), & Takeshi Minamino (Kensuke Office) (16:22) in a "light tubes death" match when Ito pinned Minamino.

  12. Atsushi Ohashi (Big Japan) pinned Gentaro (Freedomes) (13:15).

  13. Kenny Omega (DDT), Hiroki (freelance), Tsutomu Oosugi (freelance), & Hercules Senga (freelance) beat Minoru (freelance), Madoka (Freedoms), Kaji Tomato (K-Dojo), & Kamui (Freedoms) (11:24) when Omega pinned Madoka.

  14. Funaki (WWE) won a "weapons battle royal" (40:51) Also in the match were: Danshoku Dino (DDT), Chii Tomiya (Ice Ribbon), Jaki Numazawa (Big Japan), Jun Kasai (Freedoms), Marines Mask II (K-Dojo), Kaori Yoneyama (JWP), Seiya Morohashi (Union Pro), Chou-un Shiryu (New Beijing Pro), Bear Fukuda (Secret Base), Masato Shibata (E-Style), Yasu Kubota (Spotiva Entertainment), Hide Kubota (Spotiva Entertainment), Shuou Fujiwara (Alive Pro), Shinobu (666), Daisuke (Guts World), Kazuhiko Ogasawara (Osutoumugen), Ultraman Robin (SGP), Hikaru Sato (Pancrase), Sakigake (Dove Pro), Survival Tobita (Saitama Pro), Keizo Matsuda (IWA), Brahman Shu (Kouhaku Pro), Brahman Kei (Kouhaku Pro), Shining Tiger Big Buddy (Yokohama Pro), Chiba Man (Chiba Happy Pro), Sayaka Obihiro (19 Pro), Masamune (Osaka Pro), Ricky Fuji (Hokuto Pro), Kikutaro (Akiba Pro), Gold Pineapple (Okinawa Pro), Kenbai (Michinoku Pro), Keita Yano (Pro-Wrestling Wallabee), Batten Tamagawa (West Gate Pro), Daisuke Sekimoto (Yokohama Muscle Factory), and Panda Car Robot (Hanayashiki Pro).

  15. Takeshi Morishima & Shuhei Taniguchi (Team Noah) beat Yuji Hino (K-Dojo) & Shigehiro Irie (Dera) (12:11) when Morishima pinned Irie.

  16. Kengo Mashimo (K-Dojo), Yuko Miyamoto (Big Japan), Mammoth Sasaki (Freedoms), Munenori Sawa (Battlarts), & Kazuhiro Tamura (E-Style) beat Yoshihito Sasaki (Big Japan), Harashima (DDT), Shuji Ishikawa (Union Pro), Fujita Jr. Hayato (Michinoku Pro), & Emi Sakura (Ice Ribbon) (31:49) in an "elimination" match. Mammoth Sasaki was the sole survivor.
    • Tamura eliminated Harashima (14:04).
    • Ishikawa eliminated Tamura (17:26).
    • Sawa eliminated Hayato (19:12).
    • Mashimo and Sakura eliminated each other (23:51).
    • Yoshihito Sasaki eliminated Sawa (25:38).
    • Miyamato pinned Yoshihito Sasaki (26:17).
    • Ishikawa pinned Miyamoto (27:43).
    • Mammoth Sasaki pinned Ishikawa (31:49).
Return to top of page









Three Minute Tournament



Command Bolshoi_
                |Bolshoi___
Sanshiro Takagi_|          |
                           |Bolshoi__
Takashi Sasaki__           |         |
                |Michinoku_|         |
Taka Michinoku__|                    |
                                     |Bolshoi__
Yuki Ishikawa___                     |
                |Ishikawa__          |
Kana____________|          |         |
                           |Kojika___|
Guts Ishijima___           |
                |Kojika____|
Great Kojika____|

Return to top of page









New Year's Eve Indy Supershow 2011


December 31, 2011 in Tokyo, Japan
Korakuen Hall drawing 1,109
Shown live on Samurai TV
  1. The Winger (Freedoms) & Madoka defeated Yasu Urano (DDT) & Owen Phoenix (FU Dojo) (12:28) when Winger pinned Phoenix.

  2. Toru Sugiura (Style-E), Hiroshi Fukuda (Union Pro), & Kotao Nasu (Style-E) beat Daichi Sasaki (Michinoku), Masashi Otani (Big Japan), & Dyna Mido (8:23) when Sugiura pinned Mido.

  3. Hiro Tonai (K-Dojo), Takumi Tsukamoto (Big Japan), Takao Soma (DDT), & Hayata (Osaka Pro) beat Masaki Okimoto, Jun Ogawauchi (Secret Base), Akito (Sportiva), & Kouzy (666) (9:12) when Hayata pinned Kouzy.

  4. Gentaro (Freedoms), Harashima DDT), & Yoshihito Sasaki (Big Japan) beat Kazuhiro Tamura (Style-E), Kamui (Freedoms), & Mototsugu Shimizu (Secret Base) (10:59) when Harashima pinned Shimizu.

  5. Danshoku Dino won an "elimination" match (22:14) when he pinned Kaori Yoneyama . The order of elimination was Karate Brahman (Kou-Haku), Shinobu (666), Mame Endo (666), Guts Ishijima (Guts World), Potofu Kaji, Spark Aoki (Secret Base), Kaji Tomoto (K-Dojo), Atsushi Ohashi (Big Japan), Mio Shirai (Triple Tails), and Gobo Kaji.

  6. The Great Kojika (Big Japan) & Antonio Honda (DDT) won a "gauntlet" match (35:19).
    • Sanshiro Takagi (DDT) & Taka Michinoku (K-Dojo) beat Chango & Amigo Suzuki (Team Secret Base) (2:00) when Michinoku pinned Chango.
    • Takagi & Michinoku beat Emi Sakura (Ice Ribbon) & Masa Takanashi (DDT) (4:57) when Takagi pinned Sakura.
    • Natsuki Taiyo & Yoshiko (Team Stardom) beat Takagi & Michinoku (6:50) when Taiyo threw Takagi out of the ring.
    • Taiyo & Yoshiko beat Chou-un Shiryu (New Beijing) & Dynasty (666) (9:35) when Yoshiko pinned Shiryu.
    • Jun Kasai (Freedoms) & Jaki Numazawa (Big Japan) beat Taiyo & Yoshiko (11:24) when Kasai threw Yoshiko out of the ring.
    • Tsutomu Oosugi & Hercules Senga (Team Kou-Haku) beat Kasai & Numazawa (13:40) when Oosugi threw Kasai out of the ring.
    • Shiori Asahi (K-Dojo) & Makoto Oishi (DDT) beat Tsutomu Oosugi & Hercules Senga (16:38) when Asahi threw Oosugi out of the ring.
    • Daisuke Harada & Atsushi Kotoge (Team Osaka Pro) beat Shiori Asahi (K-Dojo) & Makoto Oishi (DDT) (18:18) when Kotoge threw Asahi out of the ring.
    • Harada & Kotoge beat Hide & Yasu Kubota (Team Sportiva) (21:04) when Harada pinned Yasu.
    • Brahmans Shu & Kei beat Harada & Kotoge (23:09) when Shu pinned Kotoge.
    • Brahmans Shu & Kei beat Masashi Takeda (Style-E) & Daisuke Sasaki (DDT) (26:22) when Shu threw Sasaki out of the ring.
    • Ryuji Yamakawa & Shadow WX (Team BJW) beat Brahmans Shu & Kei (28:18) when Yamakawa pinned Kei.
    • Kojika & Honda beat Yamakawa & WX (30:43) when Kojika pinned Yamakawa.
    • Kojika & Honda beat Yuko Miyamoto (666) & Isami Kodaka (Union Pro) (35:19).

  7. Ryuji Ito (Big Japan) & Takashi Sasaki (Freedoms) beat Abdullah Kobayashi (Big Japan) & Ken Ohka (Union Pro) (15:27) in a "fluorescent light tubes death" match when Sasaki pinned Ohka.

  8. Naomichi Marufuji (Noah) pinned Tatsuhiko Yoshino (Guts World) (14:11).

  9. Daisuke Sekimoto (Big Japan) & Shuji Ishikawa (Union Pro) beat Kengo Mashimo & Ryuichi Sekine (K-Dojo) (16:32) when Sekimoto pinned Sekine.

  10. Jun Kasai (Freedoms), Abdullah Kobayashi (BJW), Daisuke Sekimoto (BJW), Jaki Numazawa (BJW), Gentaro (Freedoms), Harashima (DDT), Shuji Ishikawa (Union Pro), Masked Buddy (BJW), Masashi Takeda, Makoto Oishi (DDT), Shiori Asahi (K-Dojo), Great Kojika (BJW), Antonio Honda, Ken Ohka (Union Pro), Seiya Morohashi (Union Pro), Madoka, Daisuke Sasaki, Hiro Tonai (K-Dojo), Takao Soma (DDT), Kaji Burdock, Potofu Kaji, Potofu Kaji 2, Kazuki Hirata (DDT), Takumi Tsukamoto (BJW), Kazuki Hashimoto (BJW), Atsushi Ohashi (BJW), Hayata (Osaka Pro), Masashi Otani (BJW), Guts Ishijima, Chango, Amigo Suzuki, Spark Aoki, Hide Kubota, Yasu Kubota, Daichi Sasaki (M-Pro), Dyna Mido, Natsuki Taiyo (Stardom), & Yoshiko (Stardom) beat Ryuji Ito (BJW), Takashi Sasaki (Freedoms), Shadow WX (BJW), Kengo Mashimo (K-Dojo), Sanshiro Takagi (Union Pro), Yuko Miyamoto, Ryuji Yamakawa (BJW), Danshoku Dino (DDT), Yuji Okabayashi (BJW), Taka Michinoku (K-Dojo), Yasu Urano (DDT), Isami Kodaka (Union Pro), Kazuhiro Tamura, Ribbon Takanashi (DDT), Karate Brahman, Atsushi Kotoge (Osaka Pro), Kaji Tomato (K-Dojo), Tsutomu Oosugi, Mototsugu Shimizu, Chou-un Shiryu, Masaki Okimoto, Jun Ogawauchi, Kamui (Freedoms), Akito, Kotaro Nasu, Hiroshi Fukuda (Union Pro), Toru Sugiura, Tatsuhiko Yoshino, Owen Phoenix, Mr. Pussy, Mame Endo, Dynasty, Kaori Yoneyama (JWP), Emi Sakura (Ice Ribbon), Carlos the Mole, & Mio Shirai (8:17) when Kobayashi pinned Shiryu.
Return to top of page









New Year's Eve Indy Supershow 2012


Aim for Pro-Wrestling 100th Anniversary"
December 31, 2012 in Tokyo, Japan
Korakuen Hall drawing 1,058
Shown live on Samurai TV
  1. Pro-Wrestling Olympics Battle Royal: Amigo Suzuki beat Chris Trance, Jonathon Bader, Gabriel Wolfe, Negro Greco, & Chou-un Shiryu (3:40) in a "pro wrestling Olympics battle royal" when he beat Trance.

  2. Mad Dog & Vixen beat Tetsuya Endo (DDT) & Cherry (Union Pro) (5:08) when Mad Dog pinned Endo.

  3. Takao Soma (DDT) pinned Kazuki Hashimoto (Big Japan) (7:40).

  4. Shinya Ishikawa (Bog Japan) & Shinobu beat Taishi Takizawa & Yuki Sato (Team K-Dojo) (9:44) when Ishikawa forced Sato to submit.

  5. Taka Michinoku, Daigoro Kashiwa, & Hiroki (Team K-Dojo) beat Mikami (DDT), Masa Takanashi (DDT), & Akito (8:26) when Michinoku pinned Akito.

  6. Kankuro Hoshino (Big Japan) beat Yuki Sato (K-Dojo) in a "judo" match.

  7. Ayumu Honda (K-Dojo) beat Gota Ihashi (DDT) in a "judo" match.

  8. Michael Nakazawa (DDT) beat Bad Bones (WXW) in a "judo" match.

  9. Shigehiro Irie beat Shinya Ishikawa (Big Japan) and Kaji Tomato (K-Dojo) in a "quiz challenge."

  10. Ricky Fuji (K-Dojo) singing "Run Away" (29.14 points) beat Mikami (DDT) singing "Tsukema Tsukeru" (25:14 points) and Ryuichi Kawakami (Big Japan) singing "Another Orion" (23.14 points) ina "karaoke challenge."

  11. Mototsugu Shimizu won a "royal rumble" (15:08) to win the Cinderella Title. Also in the match were Makoto Oishi (DDT), Emi Sakura, Bambi (K-Dojo), The Winger (Freedoms), Karate Brahman, Yasu Urano (DDT), Mame Endo (Union Pro), Ken Ohka (Union Pro), Ricky Fuji (K-Dojo), Atsushi Ohashi (Big Japan), and Tomomitsu Matsunaga.

  12. Masada, Masashi Takeda, & Hoshitango (DDT) beat Jaki Numazawa (Big Japan), Danny Havoc (CZW), & Saburo Inematsu (K-Dojo) (11:37) in a "tables, ladders, and chairs" match when Masada pinned Inematsu.

  13. Takao Omori & Manabu Soya (Team All Japan) won a "tag team gauntlet" match.
    • Brahmans Shu & Kei beat Antonio Honda & Daisuke Sasaki (5:20 when Shu pinned Honda.
    • The Brahmans beat Mensore Oyaji & Golden Pineapple (7:12) via ring out.
    • Tommy End & Michael Dante (Team WXW) beat The Brahmans (10:45) when Dante pinned Kei.
    • End & Dante beat Tsutomu Oosugi & Hercules Senga (12:25) via ring out.
    • End & Dante beat Keisuke Ishii (DDT) & Shigehiro Irie (15:37) via ring out.
    • Sanshiro Takagi (Union Pro) & Abdullah Kobayashi (Big Japan) beat End & Dante (18:06) via ring out.
    • Omori & Soya beat Takagi & Kobayashi (18:19) via ring out.

  14. Yuko Miyamoto, Isami Kodaka (Union Pro), & Takumi Tsukamoto (Big Japan) beat Ryuji Ito (Big Japan), Drake Younger (CZW), & Ryuichi Sekine (K-Dojo) (18:35) in a "fluorescent light tubes death" match when Miyamoto pinned Sekine.

  15. Osamu Nishimura beat Hiroshi Fukuda (9:15) via submission.

  16. Daisuke Sekimoto (Big Japan), Yuji Hino (K-Dojo), & Shuji Ishikawa (Union Pro) beat Hiro Tsumaki (Union Pro), Hideyoshi Kamitani (Big Japan), & Tank Nagai (K-Dojo) (9:59) when Sekimoto pinned Nagai.

  17. Harashima & Danshoku Dino (Team DDT) beat Yoshihito Sasaki & Yuji Okabayashi (Team Big Japan) and Kengo Mashimo & Shiori Asahi (K-Dojo) (16:39) in a "three way" match when Harashima pinned Asahi.

  18. Abdullah Kobayashi (Big Japan) pinned Shiori Asahi (K-Dojo) (4:05) in a "falls count anywhere" match.
Return to top of page









New Year's Eve Indy Supershow 2013


"World United"
December 31, 2013 in Tokyo, Japan
Korakuen Hall drawing 1,194
Shown live on Samurai TV
  1. Ryuji Ito (BJW) pinned Antonio Honda (DDT) (7:13).

  2. Shigehiro Irie (DDT) pinned Kaji Tomato (K-Dojo) (4:33).

  3. Shiori Asahi (K-Dojo) pinned Shinya Ishikawa (NJW) (10:54).

  4. Yuji Okabayashi (BJW) pinned Ryuichi Sekine (K-Dojo) (5:23).

  5. Harashima (DDT) pinned Kazma Sakamoto (8:18).

  6. Yasu Urano (DDT) pinned Kazuki Hashimoto (BJW) (10:32).

  7. Masashi Takeda (U-File) pinned Keisuke Ishii (DDT) (8:14).

  8. Kengo Mashimo (K-Dojo) pinned Ryuichi Kawakami (DDT) (7:35).

  9. Isami Kodaka (Union Pro) & Yuko Miyamoto beat Masada (CZW) & Masaya Takahashi (WNC), Shuji Ishikawa (Union Pro) & Saburo Inematsu (K-Dojo), and Danny Havoc (CZW) & Takumi Tsukamoto (BJW) (13:45) in a "four way flourescent lighttubes death" match when Miyamoto pinned Masaya.

  10. Ryuji Ito (BJW) pinned Shigehiro Irie (DDT) (6:34).

  11. Shiori Asahi (K-Dojo) pinned Yuji Okabayashi (BJW) (12:27).

  12. Harashima (DDT) pinned Yasu Urano (DDT) (4:47).

  13. Kengo Mashimo (K-Dojo) beat Masashi Takeda (U-File) (8:27) via submission.

  14. Atsushi Ohashi (BJW) won a "battle royal" (27:20). Also in the match were Jaki Numazawa (BJW), Kankuro Hoshino (BJW), Masato Inaba (BJW), Dave Christ (CZW), Jake Christ (CZW), Ricky Fuji (K-Dojo), Hiro Tonai (K-Dojo), Kudo (DDT), Makoto Oishi, Hikaru Sato, Michael Nakazawa (DDT), Hiroshi Fukuda (Union Pro), Shu Brahman, Kei Brahman, Tsutomu Osugi, Soma Takao (DDT), and Hercules Senga.

  15. Harashima (DDT) pinned Shiori Asahi (K-Dojo) (10:27).

  16. Kengo Mashimo (K-Dojo) pinned Ryuiji Ito (BJW) (4:29).

  17. Harashima (DDT) pinned Kengo Mashimo (K-Dojo) to win the World United Three Organizations Strongest Tournament 2013.
Return to top of page









World United Three Organizations Strongest Tournament



Kengo Mashimo_____
                  |Mashimo___
Ryuichi Kawakami__|          |
                             |Mashimo___
Keisuke Ishii_____           |          |
                  |Takeda____|          |
Masashi Takeda____|                     |
                                        |Mashimo___
Yuji Okabyashi____                      |          |
                  |Okabyashi_           |          |
Ryuichi Sekine____|          |          |          |
                             |Asahi_____|          |
Shinya Ishikawa___           |                     |
                  |Asahi_____|                     |
Shiori Asahi______|                                |
                                                   |Harashima__
Ryuji Ito_________                                 |
                  |Ito_______                      |
Antonio Honda_____|          |                     |
                             |Ito_______           |
Kaji Tomato_______           |          |          |
                  |Irie______|          |          |
Shigehiro Irie____|                     |          |
                                        |Harashima_|
Yasu Urano________                      |
                  |Urano_____           |
Kazuki Hashimoto__|          |          |
                             |Harashima_|
Kazma Sakamoto____           |
                  |Harashima_|
Harashima_________|

Return to top of page